1970 yılında kurulan AL-KOR, Türkiye'de 2 farklı üretim tesisinde, toplam 25.000 m2 kapalı alan kapasitesiyle  hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Satışlarının %50'sini ihracat eden AL-KOR, çoğunlukla Avrupa olmak üzere, Asya, Afrika ve Amerika kıtaları ile birlikte toplamda 40 farklı lokasyona ihracat yapmaktadır.

 

AL-KOR, 49. yıldönümünü İstanbul'da açılan yeni Arnavutköy fabrikası ile kutluyor. Yeni fabrika ile birlikte, AL-KOR, müşterilerine daha verimli hizmet vermeyi hedefliyor.

 

Bursa fabrikası, Türkiye'deki yüksek vakumlu metal kaplama sektöründe, makine hızı ve kapasitesi bakımından iz bırakmaktadır.

 

Otomotiv ve endüstriyel aydınlatma sektörleri için üretilen reflektörler için yapılan atılımlar ile pazardaki payını arttırmayı hedeflemektedir.

 

Esaslarından ödün vermeden, şirketin bel kemiği olan insan kaynaklarıdır, AL-KOR, AL-KOR Akademiyi bularak, çalışanların uzmanlığını sürekli arttırmayı ve eşit şekilde geliştirmeyi amaçlamıştır.

 

AL-KOR, araştırma, geliştirme, tasarım ve ekonomik değer yaratmaktan ödün vermeyerek, 1970'den beri global müşterilerine tasarım ve prototip sağlamaktadır. Deneyimli ve uzman personelleri ile AL-KOR, 800 tona varan mekanik ve hidrolik pres parkuru ile soğuk metal şekillendirme, kaynak ve montaj prosesleri ile hizmet vermektedir.

 

Enjeksiyon makinelerinde 1000 tona ulaşan kapasitesi ile AL-KOR, kendi Ar-Ge ekibinin tasarlardığı montaj hatları ile plastik enjeksiyondaki uzmanlığını üretilen parçalara yansıtmaktadır.

Global pazardaki bilinirliği ve yalın yönetim teknikleri ile UIB listesinde ilk 100'e, ISO listesinde ise ikinci 500'e girmeyi başarmıştır.

Global System Supplier

İLETİŞİM
E-POSTA
LOKASYONLAR

Tel: +90 212 876 5820 | Fax: +90 212 876 5826

Üretim tesislerimiz ve ofislerimiz..

50 YILLIK TECRÜBE

1970 yılında kurulan AL-KOR, bugün hala hizmet vermektedir. Devamı..​

ÜRÜN GAMI

- Aydınlatma

- Mekatronik

- Elektronik

- Metal

- Plastik

GENEL MÜDÜRLÜK

Ömerli Mahallesi, İhsangazi Sokak

No: 26 Arnavutköy 34555 İstanbul, Turkey

+90 212 876 5820

  • Beyaz YouTube Simgesi
  • Beyaz Instagram Simge
  • LinkedIn - Beyaz Çember

Global System Supplier

© 2019 Al-Kor Web Grubu