Proje Yönetimi

AL-KOR olarak otomotiv standartlarını benimsemiş kurum kültürümüz ve deneyimli mühendislerimizle müşterilerine uçtan uca hizmet vermekteyiz. Müşterilerinin teknik şartnameleri doğrultusunda doğru zamanda doğru ürünü vermek için proje yönetimi yaparak mükemmeliyetçi bir yaklaşımı ile ürünlerin ticarileşmesine olanak sağlamaktayız.

Proje yönetimini IATF 16949:2016 ile güvence altına alan firmamız, otomotiv sektör standartlarına uygun olarak müşterileri adına proje yönetimi sağlamaktadır. Tüm departmanların entegre edildiği proje yönetim sistematiğimiz ile müşterilerin tüm özel ve standart taleplerine doğrudan cevap vermekteyiz.

Projelerde kapı sistemi uygulanmaktadır. Ürün tasarımı için genellikle müşterilerden data gelmektedir. Ancak data gelmemesi halinde tasarımı gerçekleştiriyoruz. Müşterilerin ihtiyaçlarına uygun ve diğer parçalarla uyumlu tasarımlar çiziyoruz. Proje, zaman ve bütçeyi yönetmektedir. Projede oluşabilecek sapmalara erken müdahale ederek kaldırıyoruz. Bu nedenle projenin satın alma, kalite ve lojistikle iyi anlaşmasına çok önem veriyoruz.

Her proje adımı sonrası yapılan doğrulama testleri ile bir sonraki adıma geçilir, deneme üretimlerinde gerçekten seri üretime başlamış gibi hazırlıklar yapılır ve sürekli iyileştirme hedefi ile seri üretime hazırlanır. Seri üretim sırasında doğabilecek problemlerin tamamı “proje yönetimi” sürecine dahil edilir ve baştan sona yapılan gözden geçirme çalışmaları ile iyileştirmeler vedüzeltmeler hayata geçirilir. Parça seri üretimdeyken herhangi bir değişiklik söz konusu olursa proje yönetimi yapılır.

tr_TRTürkçe