İnsan Kaynakları

AL-KOR olarak faaliyet gösterdiğimiz alanlarda birlikte başarıya yürüyeceğimiz etkin insan gücünü kazanmak, geliştirmek ve kuruma bağlılığını sağlamaya yönelik sektörün ihtiyaç ve talepleri çerçevesinde İnsan Kaynakları sistemlerini geliştirip, uygulayarak kuruluşun temel amacına katkıda bulunmak temel hedefimizdir.

Firmamızda pozisyonun gereklilikleri doğrultusunda; eğitim düzeyi yüksek yenilikleri hayata geçirmekte başarılı ve yeniliklere açık, sorgulayıcı ve takım oyuncusu değerlerini benimseyen ve yaptığı işe değer katacak kişilerin kazandırılması ilke olarak benimsenmiştir.

Çalışanların yetenekleri ve yetkinliklerini firma hedefleri çerçevesinde geliştirici ortam ve fırsatlar yaratılarak, başarılı çalışanları yetenekleri doğrultusunda, geleceğin yöneticileri olarak yetiştirebilmek veya yaptıkları işlerde kendilerini geliştirebilecekleri profesyonel gelişim programları uygulamaları hedeflenmiştir. Çeşitli üniversitelerle yapılan iş birlikleri ile istekli çalışanlar yüksek lisans ve doktora programlarına özel şartlarla katılabilmektedir. Bu çerçevede beraber yürüyeceğimiz istekli Çalışanlar desteklenerek özendirilmektedir.

Çalışanlarının mutluluğunu kendi mutluluğu olarak gören AL-KOR, yılda bir kez “Çalışan Memnuniyeti Anketi” gerçekleştirir. Anket verileri sonucunda gerekli aksiyonlar firma hedefleri olarak takip edilir.

Kariyer.net

Kariyer.net Üzerinden İş İlanlarımızı Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Menü