İnsan Kaynakları

AL-KOR olarak faaliyet gösterdiğimiz alanlarda birlikte başarıya yürüyeceğimiz etkin insan gücünü kazanmak, geliştirmek ve kuruma bağlılığını sağlamaya yönelik sektörün ihtiyaç ve talepleri çerçevesinde İnsan Kaynakları sistemlerini geliştirip uygulayarak kuruluşun temel amacına katkıda bulunmak temel hedefimizdir.

Firmamızda pozisyonun gereklilikleri doğrultusunda eğitim düzeyi yüksek, yeniliklere açık, sorgulayıcı, takım oyuncusu değerlerini benimseyen ve yaptığı işe değer katacak kişilerin kazandırılması ilke olarak benimsenmiştir.

Çalışanların yetenekleri ve yetkinliklerini firma hedefleri çerçevesinde geliştirici ortam ve fırsatlar yaratarak geleceğin yöneticileri olarak yetiştirebilmek veya yaptıkları işlerde kendilerini geliştirebilecekleri profesyonel gelişim programları uygulamaları sağlamak ana hedefimizdir. Çeşitli üniversitelerle yapılan iş birlikleri ile çalışanlar yüksek lisans ve doktora programlarına özel şartlarla katılabilmektedir. Bu çerçevede beraber yürüyeceğimiz çalışanlar desteklenerek özendirilmektedir.

Çalışanlarının mutluluğunu kendi mutluluğu olarak gören AL-KOR, yılda bir kez “Çalışan Memnuniyeti Anketi” gerçekleştirir. Anket verileri sonucunda gerekli aksiyonlar firma hedefleri olarak takip edilir.

tr_TRTürkçe