AL-KOR olarak bünyemizde barındırdığımız birçok farklı tasarım ve üretim teknolojileri sayesinde geniş bir ürün yelpazesine yönelik üretim yapabilmekteyiz. AR-GE, kalıphane, preshane, plastik enjeksiyon, montaj, laboratuvar, metalizasyon, ve farklı test alanları ile otomotivden beyaz eşya sektörüne kadar çeşitli sektörlerde hizmet vermekteyiz.

Konfor ve güvenlik alanlarında geleceğin inovatif ve öncü fikirlerini tasarım ve ürünlerine yansıtan firmamız, güçlü AR-GE yetkinliğiyle verimli, ekonomik, teknolojik, doğa ve kullanıcı dostu odaklı bakış açısına sahiptir.

Aydınlatma

Aydınlatma

Otomotiv Dış Aydınlatma

 AL-KOR olarak gündüz farı, sinyal ve pozisyon lambalarından meydana gelen 3 fonksiyonlu dış aydınlatmalar, ön ve arka sis lambaları, sinyal lambaları, reflektörler, stop, sis, geri vites, sinyal ve pozisyon lambalarını içeren grup aydınlatma sistemlerini üretiyoruz. Ayrıca, 3.stop lambaları, kapı altı logo projektörler, yan ayna şerit uyarı gösterge asistanı, yan ayna sinyal lambaları ve reflektörleri, plaka aydınlatma lambaları, elektrikli araçlarda şarj gösterge aydınlatma ünitesi, refleks reflektörler, stop lambası firmamız tarafından üretilmektedir.

Otomotiv İç Aydınlatma

AL-KOR olarak araç içi ambiyans aydınlatmaları, şoför ve yolcu paneli aydınlatma sistemleri, tavan dokunmatik aydınlatma ünitesi, ön ve arka tavan lambası, bagaj lambası, ayak önü aydınlatma lambaları, torpido lambası, otobüs koridor ve tavan aydınlatmaları ile yolcu servis setleri çözümleri ürünlerini müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Mekatronik

AL-KOR olarak aktif hava ızgaraları, entegre buzdolabı, güneş perdeleri ve çeşitli fonksiyonel parçalar üretmekteyiz. Uzun yıllardır etkin, yenilikçi bir şekilde geliştirdiğimiz ve ürettiğimiz proje tecrübesiyle firmaların ihtiyacı olan proje çözümlerini alanında uzman personelimiz ile geliştirmekteyiz.

Plastik

AL-KOR olarak plastik enjeksiyon ve bağlantılı montaj proseslerinde modern teknoloji ve inovatif bakış açısını birleştirerek klima kanalları, aktif radyatör far, stop, sinyal ve sis lambalarının plastik komponentleri üretmekteyiz.

Metal

Metal braketler, fonksiyonel parçalar, akü taşıyıcıları, far, stop, sinyal ve sis lambalarının metal aksamları, koltuk ve silecek grupları metal komponentleri bünyesinde barındırdığı Kalıphane ve preshane atölyelerinde üretmekteyiz. Alanında tecrübeli mühendis ve kalıp ustaları ile geliştirilen ürünler en ufak detayına kadar titizlikle işlenir.

Elektronik ve Yazılım

Otomotiv sektörünün “sistem tedarikçisi” olarak aydınlatma ve mekatronik ürün grupları için gerekli olan kart ve devrelerin tasarımını ve montajını gerçekleştirmektedir. Donanım tasarımının yanı sıra gömülü sistem yazılım tasarımını yapabilecek yetkinliğe sahip mühendisler, mikroişlemci içeren yazılım tabanlı sistemlerin kurulup, çalıştırılması ile ilgili yetkinliğe sahiptir.

tr_TRTürkçe