Değerlerimiz

Birliktelik

İnsan kaynaklarının önemine olan inancımızla çalışanlarımıza adil, güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı sunuyor ve çalışanlarımıza fırsat eşitliği sağlıyoruz. Takım çalışmasına inanıyor, birlikte üretmenin gücünü önemsiyoruz. Birbirimize bir aile gibi bağlıyız, birlikte üreterek güçlü yarınlara hazırlanıyoruz.

Sorumluluk

Müşterilerimize en iyi ürünleri sunmayı hedefliyoruz. Müşterilerimizin beklentilerine en uygun şekilde hareket ediyor ve katma değeri yüksek çalışmalar sunuyoruz. Müşterilerimiz ve çalışanlarımız ile birlikte trafikte araç, evinde beyaz eşya kullanan milyonlarca insanın hayatına dokunuyoruz. Kalite üretiyor, güvenle tedarik ediyoruz.

Mutlu Çalışanlar

Mutlu ve motivasyonu yüksek çalışanların gücüne inanıyoruz. Çalışanlarımızın fikirlerine değer veriyor, çalışanlarımıza değer katmaya özen gösteriyoruz. Çalışanlarımızla uzun yıllardır bir arada yürüyor, birlikte büyüyoruz. Onların gelişimine önem veriyor, eğitimlerle destekliyoruz.

İlham Verici

AL-KOR olarak güncel teknolojiyi takip ederek daha inovatif ve verimli ürünler üretmek için Ar-Ge çalışmalarına önem veriyoruz. Ar-Ge deneyimlerimiz ile müşteri projelerine ilham veriyor, birlikte tasarlıyor, müşterilerimiz için üretiyoruz.

Çevreye Saygı

Sınırlı kaynaklarımızın olduğunun farkındayız, tasarımdan üretime kadar olan tüm süreçlerimizde çevre bilinciyle hareket ediyoruz. Gelecek nesiller için kaynaklarımızı korumaya özen gösteriyor, doğa ve çevrenin korunmasını temel görevlerimiz arasında sayıyoruz.

Etik Değerler

AL-KOR olarak şeffaf, hesap verebilen hizmet anlayışıyla hareket ediyoruz. Tüm iş süreçlerimizde adil ve dürüst hareket etmeye özen gösteriyoruz. Kurum içerisinde sorumluluk bilinciyle karşılıklı saygı içerisinde hareket ediyoruz. Dil, din, ırk ve cinsiyet ayırt etmeksizin tüm çalışanlarımıza karşı adil davranmayı ilke ediniyoruz.

Fırsat Eşitliği

Fırsat eşitliği firma değerlerimizin ana bileşenleri arasında yer almaktadır. AL-KOR olarak çalışma hayatında fırsat eşitliğini önemsiyoruz. Çalışma hayatında verimliliğin kadınların çalışma hayatına etkin olarak katılımıyla mümkün olacağına inanıyoruz. İnsan kaynaklarımızla kadınların çalışma hayatına etkin kalıtımını sağlamak üzere adımlar atıyoruz.

Çalışma hayatında kadın – erkek eşitliğinin yanı sıra engelli vatandaşların da yer almasına özen gösteriyoruz. Firmamızda engelli kadrolarına yer vererek çalışma hayatına katılım süreçlerini destekliyoruz.  İnsana saygı gösteriyor, farklılıklarımızla çalışma hayatımıza değer katmaya gayret ediyoruz.

Sürdürülebilirlik

Geleceğe yön veren sistemlerin bileşenlerini tasarlarken “Çevreye saygılı, dünyada saygın” sloganıyla sürdürülebilirlik yaklaşımını iş faaliyetlerimize entegre ediyoruz. Amacımız sürdürülebilir bir büyüme ile çevre dostu ürünler yapmaktır. Sürdürülebilir büyümenin ancak çevre koruma yaklaşımıyla hareket ederek mümkün olacağının bilincindeyiz.

AL-KOR olarak paydaşlarımıza değer katan, sosyal ve çevresel sorumluluklarımızın bilinciyle tüm faaliyetlerimizi gerçekleştiriyoruz. Sürdürülebilir ve yenilikçi bakış açısıyla hedeflerimize odaklanıyoruz. Sürdürülebilir yaklaşım çerçevesinde çözümün bir parçası olmayı hedefliyoruz. Değişen dünya ve iş koşullarına uyumlu hareket ederek hayal ettiğimiz geleceği inşa ediyoruz.

tr_TRTürkçe