AL-KOR, 5-10 Eylül 2023 tarihlerinde Almanya’nın Münih şehrinde düzenlenen IAA Mobility fuarına katıldı.

 

IAA MOBILITY Fuarı, geleceğin mobilite teknolojilerini bir araya getiren dünyanın en önemli organizasyonlarından biri olarak kabul ediliyor. AL-KOR, fuarda aydınlatma, mekatronik, plastik ve metal ürün gruplarını sergiledi. Şirket, bu sayede küresel pazardaki potansiyel müşterileriyle bir araya gelerek iş birliklerini geliştirme fırsatı yakaladı.

IAA Mobility fuarı, pandemi sonrası mobilite sektöründe yaşanan dönüşümü yansıttı. Frankfurt Oto Şov, 2021 yılında Münih’e IAA Mobility adı ile taşınarak kapsamını genişleterek bu yıl ikincisi düzenlendi. Fuar, sadece otomotiv değil, bisiklet, scooter gibi tüm mobilite ürünlerini bir araya getirdi. Bu sayede, sadece sektör profesyonelleri değil, nihai kullanıcılar da fuara ilgi gösterdi. Fuar kapsamında, Münih Fuar Merkezinde ve şehir merkezinde kurulan standlar ve deneyim merkezleri ile ziyaretçiler, mobilite ekosistemini yakından tanıma fırsatı buldu. IAA Mobility fuarı, mobilite sektöründeki trendleri yakından takip etmek ve bu alandaki gelişmelere katkıda bulunmak için önemli bir platform oldu.

AL-KOR, fuarda yer alarak mobilite sektöründeki trendleri yakından takip etme ve bu alandaki konumunu güçlendirme fırsatı buldu.

IAA Mobility 2023, Sektörde Büyük Bir Başarı Oldu

IAA Mobility 2023, 500.000’den fazla ziyaretçi, 750 katılımcı ve 300’den fazla dünya prömiyeri ile rekor bir katılımla gerçekleşti. Münih Şehir Merkezinde yer alan Açık Alan’ı, Cumartesi günü,  100.000’den fazla kişi ziyaret etti.

Fuar hakkında hazırlanan uluslararası haber sayısı, IAA MOBILITY 2021’e göre % 70 arttı. Profesyonel ziyaretçilerin yaklaşık % 89’u, fuar deneyimini ve atmosferini mükemmelden iyiye doğru değerlendirerek olumlu geri bildirimler paylaştı.

Fuar, Mobilite Sektörü için Önemli Bir Platform Oldu

IAA Mobility 2023, mobilite sektöründe faaliyet gösteren şirketler ve bireyler için önemli bir platform oldu. Fuar, iş görüşmeleri, işbirlikleri ve yenilik fırsatları için bir araya gelme imkanı sağladı.

Fuar, mobilite sektörünün geleceğini şekillendirmek için önemli bir adım oldu.

Geleceğe Giden Yollarınızı Aydınlatıyoruz!

Otomotiv sektörü başta olmak üzere farklı sektörlere katma değerli çözümler sunan AL-KOR, “Geleceğe Giden Yollarınızı Aydınlatıyoruz!” mottosuyla, mobilite ürün gruplarına uygun iç ve dış aydınlatma ürünleri ile birlikte elektrikli araçlar için sunmuş olduğu plastik ve metal komponentleri IAA Mobility 2023 fuarında sergiledi.

AL-KOR Yönetim Kurulu, Satış ve Maliyetlendirme Mühendisleri ile AR-GE Mühendislerinin de katılımıyla gerçekleşen fuar, şirketin geleceğin teknolojilerini ve trendlerini yerinde görme ve deneyimleme fırsatı sunması açısından oldukça verimli geçti.

AL-KOR, fuar kapsamında gerçekleştirdiği görüşmeler ve etkinliklerle, müşterilerine daha proaktif yaklaşımlar geliştirmesine yardımcı olacak önemli bilgilere ve iş birliklerine imza attı.

IAA Mobility 2025’te Görüşmek Üzere!

tr_TRTürkçe